Multimeedialaager 2013

Kui Anu Välba, Indrek Treufeldt, Rasmus Kagge, Monika Tamla, Allan Roosileht või doktor Olaf oleksid kümneid aastaid nooremad, saaksid nemad tänavu 26.-28. aprillil kokku Otepää Gümnaasiumis. Ja võib-olla üks nende hulgast tulebki?! Aga eelkõige ootab MTÜ Noorte Meediaklubi kohale hoopis Sind, meediahuvilist, koolimeediat tegvat või niisama meediaõpetaja silmis plusspunkte teenida soovivat noort inimest. 

Ükskõik, kas sinu kokkupuude koolimeediaga on jäänud salajaste mõtete piiridesse või oled olnud juba aastaid kooli uuriva ajakirjanduse lipulaeva kapten, ootab MTÜ Noorte Meediaklubi Sind 26.-28. aprillil Otepää Gümnaasiumisse, kus toimub juba traditsiooniks saanud multimeedia laager.

Laagris räägivad meediatudengid ja noored tegevajakirjanikud, kuidas teha head ja lahedat kooliraadiot ning –televisiooni, näitavad ette monteerimise põhitõed ja lõpuks paneme üheskoos kokku vägevad tele- ja raadioprogrammid. Kohale tulevad teisedki noored meediahuvilised ja see võimaldab tutvuda, üheskoos lõbusalt aega veeta ja ideid vahetada.

Registreerumise lõpptähtaeg on 15.aprill. Et laagri kohtade arv on piiratud, saavad laagrisse vaid kiiremad registreerujad. Laagris osalemiseks tuleb täita registreerimisvorm aadressil - http://bit.ly/Yj14Ok

Osavõtutasu ühe inimese kohta on 24 eurot. Hind sisaldab koolitust, õppematerjale, majutust klassiruumides, pesemisvõimalust ja kuut maitsvat toidukorda.

Anna enda tulekust teada ka Facebookis.

Kõik säravad meediahuvilised on kohal, Sina nende hulgas!

Kui on probleeme arvega, siis võta ühendust Anettega - anette@meediaklubi.ee, talle saab helistada ka numbril 5332 9203

Multimeedialaagri plakati saad siit.