Rakvere multimeedialaager
15.-17. aprill 2016

Hea meediahuviline! 

Ka sel aastal võtame kevade koos vastu multimeedialaagris, kus kohtuvad Tartu Ülikooli ajakirjandustudengid ning noored meediahuvilised 8.-12. klassi õpilased üle Eesti! 

Kolme päeva jooksul õpetame kõiki tegema kvaliteetset raadiot ja meeldejäävat telesaadet ning anname tehnilisi nippe režiihuvilistele. Kõik, kelle lemmik multimeedium on internet, on samuti oodatud - järjest enam populaarsust koguvad vlogid ja blogid on samuti teemaks. 

Lisaks tulevad oma kogemusi jagama juba veidi kogenumad ajakirjanikud, kes meediamaastikule oma jälje jätnud. Õhtuti lahutab kõigi laagriliste meelt meelelahutusprogramm!

Laagris osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, milleks vajaliku vormi leiad siit: http://goo.gl/forms/mUwk1grhgA

Registreerimise lõpptähtaeg on 10.aprill! 

Laagri maksumus on 25 eurot ning hind sisaldab majutust Rakvere Reaalgümnaasiumis koos pesemisvõimalustega, õppematerjale ning kuut toidukorda. 

Ära unusta kaasa võtmast madratsit, magamiskotti, vahetusjalatseid ning uudishimu! Foto- ja videokaamerad, sülearvutid-diktofonid, statiivid-objektiivid ning mälupulk too võimaluse korral samuti endaga.

Kui sul on küsimusi, võta julgelt ühendust Siiriga - siiri.mugra@gmail.com; või Andriga - andrikyyts@hotmail.com. Kui tekib aga muresid arvetega, kirjuta julgelt Sandrale - saaresandra@gmail.com

Näeme laagris!